Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek z mojej winy


torresikaka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

torresikaka wrote:
Mam pytanie spowodowałem wypadek byłem ubezpieczony drugi samochód w który uderzyłem też co jeśli poszkodowany nie będzie chciał naprawiać samochodu.Co wtedy ? Ja nie mam oc .
To ubezpieczenie OC było czy nie?

Jeśli nie było to odszkodowanie wypłaci UFG, a następnie wystąpi do Ciebie z regresem. Jeśli miał Pan ubezpieczenie OC to wszystko załatwi Pana ubezpieczyciel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko w temacie Panie Andrzeju ! Nie trzeba zaraz naciągać klienta na telefon żeby dzwonił .Pani Teresa widzę forum traktuje jak kopalnię złota !! Eksploatuje jak może . A to ma być forum porad a nie prowizjii. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

budrys70 wrote:

I wszystko w temacie Panie Andrzeju ! Nie trzeba zaraz naciągać klienta na telefon żeby dzwonił .Pani Teresa widzę forum traktuje jak kopalnię złota !! Eksploatuje jak może . A to ma być forum porad a nie prowizjii. Pozdrawiam.

Ajjj...tępienie konkurencji? P. Teresa świetnie wszystko wyjaśniła i to bez opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się reklamuje , potem się podaje telefon aby klient zadzwonił a potem ma się klienta w kieszeni !! Nie odwracajmy kota ogonem . Owszem jestem konkurencją ale wypowiadam na forum swoje uwagi i nie kontaktuję się z klientem bezpośrednio ani nie podaję swoich namiarów panie ADWODSZK . Za długo w tej branży pracuje żebym nie znał sztuczek i chwytów agentów firm odszkodowawczych tudzież innych kancelarii będących często tylko pseudo doradcami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym reklama na forum zgodnie z pkt. 23 Regulaminu jest zabroniona:

23. Posty zamieszczone na forum majšce nie uzgodniony z administracjš serwisu charakter reklamowy (charakter reklamowy oznacza m.in. zamieszczenie w stopce lub pojedynczej wypowiedzi takich danych jak: telefon lub e-mail lub nazwa firmy lub inne dane umożliwiajšce identyfikacje osoby lub firmy polecajšcej usługę.) będš bezwzględnie usuwane, a zamieszczajšcy tego typu tre?ci godzi się zapłacić karę pieniężnš w wysoko?ci 1000 PLN za każdy taki post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie !! Więc dlaczego co nie które osoby robią to nagminnie i bez konsekwencji.

Andrzej_Gryczka wrote:
Poza tym reklama na forum zgodnie z pkt. 23 Regulaminu jest zabroniona:

23. Posty zamieszczone na forum majšce nie uzgodniony z administracjš serwisu charakter reklamowy (charakter reklamowy oznacza m.in. zamieszczenie w stopce lub pojedynczej wypowiedzi takich danych jak: telefon lub e-mail lub nazwa firmy lub inne dane umożliwiajšce identyfikacje osoby lub firmy polecajšcej usługę.) będš bezwzględnie usuwane, a zamieszczajšcy tego typu tre?ci godzi się zapłacić karę pieniężnš w wysoko?ci 1000 PLN za każdy taki post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...