Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kwota Odszkodowania!


Xual
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kilka dni temu miałem wypadek samochodowy. Kierowałem autobusem, jadąc swoim pasem prawidłowo, na mój pas wjechał samochód osobowy i czołowo zderzył się z moim autobusem. W wyniku wypadku, doznałem wstrząsnienia mózgu, zwichnięcia nadgarstka, potłuczeń kolan i ogólnych potłuczeń. Zaczynam leczyć się po wypadkowo w przychodniach ortopedycznej oraz neurologicznej z powodu powracających bólów głowy. W powodu urazu psychicznego będę korzystał z porad psychologa. W szpitalu byłem dwa dni, zwolnienie lekarskie póki co na 14 dni. Wiem, że ciężko określić kwotę o jaką starać sie od TU z odszkodowania i zadośćuczynienia na krzywdy. Chciałbym jednak spytać,czy kwota o jakiej myślę - 6 tysięcy złotych to kwota przesadzona biorąc pod uwagę moje obrażenia? Proszę o odpowiedź. Dodam, że sprawa jest w sądzie jeśli chodzi o sprawcę wypadku, ponieważ jego pasażerowie doznali poważnych uszczerbków na zdrowiu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tereso R. kolejny raz zadośćuczynienie nie jest płacone od uszczerbku na zdrowiu... Proponuję zgłaszać każdy post Teresy R. do administratora za reklamę. Wczoraj zgłosiłem, wyrzucili ją z forum a teraz znowu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pracujac na terenie holandi w polu doznalem wypadku tzn woda ktora 10 razy dziennie z kalosza wylewalem miala czy byla zarazona bakteriami na skutek czego porobily mi sie rany ktore dostaly sie do wnetrza stopy i zaczely chorowac siniec i gnic mi 3 palce u nogi przebywajac w hol w szpitalu obcieto mi te 3 palce ktorych niestety nie dalo sie uratowac wypadek jest zgloszony u ubezpieczyciela ktory wyplaca mi chorobowe obecnie jestem na chorobowym i czekam do zagojenia wyw wym. stopy wiec pytanie czy nalezy mi sie odszkodowanie na skutek trwalego uszczerbku na zdrowiu i o jaka kwote mozna ewentualnie walczy czy sie spodziewac ??? moj nr 0048665126024 pozdrawiam P.Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Błażej_Andruszkiewicz wrote:

Tereso R. kolejny raz zadośćuczynienie nie jest płacone od uszczerbku na zdrowiu... Proponuję zgłaszać każdy post Teresy R. do administratora za reklamę. Wczoraj zgłosiłem, wyrzucili ją z forum a teraz znowu..

Xual(kierowca autobusu) pisze wyraźnie o odszkodowaniu oraz o zadośćuczynieniu. Pani Teresa pyta więc o uszczerbek nie mówiąc o zadośćuczynieniu. Pomagajmy sobie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...