Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Uszkodzenia twarzy - ile mógłbym dostać


touch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem dotyczący kwoty (lub %) jaką mógłbym dostać za doznane urazy. Niedawno miałem wypadek samochodowy. Byłem pasażerem siedzącym z tyłu od strony pasażera. Doznałem obrażeń twarzy. Rozcięte łuki brwiowe. Z lewej strony mam bliznę ok. 3,5 cm zaczynającą się od łuku do połowy czoła, z prawej bliznę w kształcie litery X. Pierwsza linia ok. 2 cm , druga ok. 1,5 cm. Rozcięte miałem także wargi. Górna z prawej strony miała rozcięcie od wnętrza nosa aż do ust ok. 3 cm, dolna wewnątrz ok 2 cm (ta sama strona). Dodatkowo rozwalone górne dziąsło i chuśtające się jedynki. 1 z prawej strony jest obsunięta z dziąsła o ok. 0,5 cm. Złamany nos z przemieszczeniem przegrody nosowej. Oczywiście pasy miałem zapięte. Łącznie miałem ok. 18 szwów. Niestety nie posiadam ubezpieczenia pracującej lub uczącej się osoby. Natomiast moja mama ubezpieczała mnie u siebie w pracy ( ubezpieczenie w PZU) tylko i wyłącznie od nieszczęśliwych wypadków. Próbuje od jakiegoś czasu znaleźć co kolwiek na ten temat, niestety efektów brak. Proszę Was o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Wiesz Tobie to przysługuje odszkodowanie z OC sprawcy wypadku. Niezależnie nawet od tego czy sprawcą jest kierowca samochodu którym jechałeś . Skup się na dochodzeniu tego odszkodowania dostaniesz zwrot kosztów leczenia , kosztów likwidacji blizn skoro są tak widoczne itd... Jak nie wiesz jak tego dochodzić to się zgłoś do jakiejś firmy przynajmniej wypunktują każde możliwe roszczenie które Ci przysługuję a jak będziesz chciał jednak sam spróbować to pytaj na forum po to ono jest ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...