Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja drogowa na terenie szkoły ( oba pojazdy na zakasie)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałem się zapytać bo nie jestem pewny czy tak to powinno przebiegać ale zostałem dziś mocno zamotany. Kobieta cofając uderzyła w mój samochód już nie muszę pisać że jak to baba dużo gada i wine zwana na mnie gdzie ja parkuje. Wezwałem Policję która doprowadziła ją do porządku prostym stwierdzeniem " jak by dziecko Pani przejechała też by była wina dziecka" Kobieta nawet nie wykazała skruchy. Niby na samochodzie nic nie widać na pierwszy rzut oka ale zaczep zderzaka pęknięty oraz osłona nadkola. Działo się to pod zakazem wyjazdu więc Policja Jej jak i mi wystawiła mandat 100 zł i 5 pkt za te wykroczenie a jak zapytałem co z protokołem z kolizjii to powiedizeli mi abym za 2 dni zgłosił się na komendę. Czy jest to możliwe ? nie powonieniem dostać protokołu od ręki ? PS za kolizję kobieta została pouczony tylko nawet nie wykazała żadnej skruchy. Policjanci jak zapytałem o ubezpieczyciela jej oraz nr polisy nie umieli mi na to pytanie odpwoiedzieć. Powinni mieć jak jak sporządzili protokół z kolicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. uczestnicy powinni wymienić się danymi swoich ubezpieczycieli i polis

2. policja powinna takie dane posiadać i ma obowiązek też Ci je udostępnić

3. protokół czy notatkę mogą sporządzić później

4. jeśli masz numer rejestracyjny samochodu sprawczyni możesz ustalić dane ubezpieczyciela na stronie UFG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...