Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Kolizja warsztatu naprawiającego


Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży dylemat i proszę o radę. Przed dłuższym wyjazdem zostawiłem samochód u mechanika do drobnych poprawek. Po powrocie zajechałem na miejsce i zobaczyłem skasowany moj pojazd. (szkoda na 99% całkowita) Rozmawiając z warsztatem stwierdzili ze to był wypadek podczas jazdy próbnej (dwóch mechaników z tego samego zakładu) wypisali oświadczenie nie wzywając policji. Oświdczenie mi przekazali wina oczywiscie nie mojego auta(kierowcy) a warsztat każde mi zabrac uszkodzone auto z ich placu gdzie po kolizji je odstawili. Warsztat jedynie co zaproponowal to wział Likwidatora szkód i stwierdzil ze po podpisaniu jakiejs tam umowy naprawia mi ten samochod na czesciach nie do konca oryginalnych wyklepia do kwoty wyznaczaonej przez rzecoznawce i odda po naprawie i mam byc zadowolony. ..... Warsztatowi oddalem samochod na oryginalnych czesciach z 2003 roku czyli troszke inne parametry.. . dzis bylem na policji powiedzieli ze nie maja po co tam jechac bo: ma pan oswiadczenie...nikt nie byl rany nikomu nic sie nie stalo... a do kolizji doszlo kilka dni wczesniej i nie maja po co przyjezdzac. co robic.... jak walczyc o swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...