Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Przepuklina odc. szyjnego uciskająca na nerwy szanse na odszkodowanie


madziorek246
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od lipca 2015 roku zaczęłam odczuwać drętwienia lewej ręki, udałam się więc do ortopedy, który zlecił badanie rtg, następnie rehabilitację ze względu na skrzywienie kręgosłupa w odcinku szyjnym i konsultację neurologiczną. Przyczyną dolegliwości mógł być uraz spowodowany jazdą motocyklem + praca przy biurku (niewłaściwy fotel+pozycja+stres powodujący napięcie mięśni). Okazało się, po wykonaniu rezonansu, że mam przepuklinę w odcinku szyjnym, która uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie,bo uciska na nerwy i powoduje ból + zmiany w odcinku piersiowym i lędźwiowym, również wypukliny i przepukliny dysków. Zlecono mi rehabilitację, którą odbyłam prywatnie, zakup poduszki ortopedycznej i leczenie lekami zwiotczającymi mięśnie i przeciwbólowymi,ale z uwagi na charakter choroby rehabilitacja będzie procesem ciągłym i nie zakończonym. Czy mam w tej sytuacji szansę na wypłatę odszkodowania?jakie dokumenty powinnam w związku z tym zgromadzić, chodzi mi głównie o proces rehabilitacji, który tak jak zaznaczyłam będzie procesem doraźnym już zawsze?z góry dziękuję za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną dolegliwości mógł być uraz spowodowany jazdą motocyklem + praca przy biurku (niewłaściwy fotel+pozycja+stres powodujący napięcie mięśni)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...