Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

rozcięty palec i dwie polisy


pawlo17051997
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj podczas cięcia drzewa (prywatnie, na własnej posesji) doszło do wypadku w którym uszkodziłem palca wskazującego u lewej ręki (jestem leworęczny). Na karcie informacyjnej ze szpitala uszkodzenie to zostało opisane następująco : "Uraz palca 2 dłoni lewej na pile mechanicznej. Rana szarpana okolicy dalszej stawu międzypaliczkowego dalszego bocznie z uszkodzeniem brzeźnym stawu, kości paliczka. Czucie ukrwienie ruchomość zachowane. RTG- uszkodzenie na wysokości paliczka dalszego. Ocena ortopedyczna: znieczulenie, szycie, opatrunek, szyna Zimmera." No i tam jeszcze, że niezdolny do pracy i, że szyna na 4 tyg. Ja jestem uczniem 3 kl. Technikum, jestem ubezpieczony w zakładzie pracy mojej mamy (odtrącają jej 100zł za jej i moje ubezpieczenie) oraz jestem również ubezpieczony w szkole. I teraz mam do was kilka pytań: 1. Jak sprawdzić na jaką kwotę jestem ubezpieczony zarówno w zakładzie pracy rodzica jak i w szkole? 2. na jaki procent odszkodowania kwalifikuje się mój uszczerbek na zdrowiu? 3. Jeżeli jestem leworęczny to muszę gdzieś to zgłosić czy może jest to bez znaczenia? 4. Orientacyjnie na jaki przedział pieniężny (mniej/więcej) mogę liczyć ? 5. Czy przysługuje mi odszkodowanie z dwóch ubezpieczeń czy tylko z jednego ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...