Jump to content
Forum Odszkodowania

Renta z UFG po wypadku komunikacyjnym.


pbbablin
 Share

Recommended Posts

Już dawno tu się nie udzielałem. Miałem w 2009 r wypadek 2 komunikacyjny. Po pierwszym rentę ZUS i jednorazowe odszodowanie. Po 2 z tej okazji ze renta z ZUS to od nich miałem tyko chorobowe. Postarałem się o rente z UFG dostałem wyrównawczą i do tej pory mi płacili. Ze przed wypadkiem od zusowskiej dorabiałem umowa na cały etat. Wysyłałem do tej pory decyzje Zus i mi przedłużali na ten sam okres. A co roku pit 37 i mi podwyższali do najniższej krajowej netto. W zeszłym po komisji też im wysłałem i poprosiłem bo na moją prośbę przeszyłali decyzje. A w tym roku inna likwidatorka się tym zajęła i mi odebrali. Dali 2 biegłych a i mimo wszystko opierali się na decyzji zus ze się nie pogorszyło ze nie idzie odrożnic skutków obrazenia głowy. Ale nie wdzieli pod uwage wogóle kręgosłupa uszkodzenia syjnego i L2-L3. CO MOZNA TERAZ ZROBIĆ?
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Proponuję skorzystać z usług firm które się specjalizują w tej tematyce. Ja korzystałem z Vox veritas. Mają darmową poradę więc jak zadzwonisz to wszystko się
Link to comment
Share on other sites

kjan jak to jest? tutaj zachęcasz do skorzystania z ofert konkretnej kancelarii a kilka minut później dodajesz post jako klient z zapytaniem czy firma jest warta uwagi :( ciekawe z kogo chcesz zrobić wariata?
Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

W tej sytuacji pozostaje ci złożyć reklamację, jak decyzja nadal będzie odmowna a ty się z nią nie zdarzasz to pozostaje złożyć pozew aby biegli i sąd ocenili zasadność roszczenia.

 

Pozdrawiam

Katarzyna

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...