Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek 2 dni temu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zderzyłem się z Panem który zawracał w miejscu gdzie jest tylko lewoskręt do fabryki aut ciężarowych,policja uznała moją winę jechałem z prędkością około 100-110km/h na dozwolonej 70-dziesiątce.Pan wjechał na 2 pasy ruchu umożliwiając mi tym jakąkolwiek czynność.Policja,która przyjechała wcześniej na miejsce uznała winę tamtego Pana,lecz jakże inteligentni Panowie z drogówki nie zauważyli że zawracanie tam jest niedozwolone.(Uderzyłem kierowcę w tył pojazdu).Sprawa poszła do sądu.

Co o tym myślicie uda się wygrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
W takiej sytuacji koniecznością będzie dobry adwokat. Ze swojej strony mogę polecić tego: adwokat-figiel.pl/uslugi-prawne/prawo-karne Specjalizuje się w prawie karnym, bardzo mi pomógł w sprawie o kolizję (z mojej winy). Rozstrzygnięto ją na moją korzyść, choć na samym początku miałem poważne wątpliwości, czy to się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
dawid123 wrote:
Witam
Zderzyłem się z Panem który zawracał w miejscu gdzie jest tylko lewoskręt do fabryki aut ciężarowych,policja uznała moją winę jechałem z prędkością około 100-110km/h na dozwolonej 70-dziesiątce.Pan wjechał na 2 pasy ruchu umożliwiając mi tym jakąkolwiek czynność.Policja,która przyjechała wcześniej na miejsce uznała winę tamtego Pana,lecz jakże inteligentni Panowie z drogówki nie zauważyli że zawracanie tam jest niedozwolone.(Uderzyłem kierowcę w tył pojazdu).Sprawa poszła do sądu.
Co o tym myślicie uda się wygrać?
Witaj,

Myślę, że w postępowaniu sądowym zostanie powołany biegły, który na podstawie okoliczności zdarzenia oraz zebranego materiału dowodowego określi sprawcę zdarzenia. Niestety, że w Pana przypadku może być mowa o przyczynieniu się do zdarzenia. Warto mieć na etapie sądowym dobrego pełnomocnika.

Pozdrawiam
Katarzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...