Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie z oc rezygnacja z firmy.


maciek313
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam serdecznie mam takie pytanko

OK rok temu miałem wypadek komunikacyjny jako pasażer nie z naszej winy ale to wszystko jest w trakcie nastepni biegli sądowi.

Mianowicie znalazłem forme która odzyskuje odszkodowania podpisałem umowę

9 mies temu twierdzila firma że na tą chwilę nie są w stanie wynegocjować części pieniędzy mam trudną sytuację niech cos wymysla po tel dowiaduje się że jeszcze są w trakcie realizacji to było pod koniec grudnia 2016r postanowiłem napisać meyla do ubespieczalni odeslali mi pismo na którym było iż na ten moment czekają na sprawę w sądzie a kwota jaka została wyplacona zaliczka na ten moment 100 00 zł dokonano w listopadzie 2016r.

Ale zapewniali mnie że jeszcze nic nie dostali czy na tej podstawce mogę wypowiedzieć umowę bez ponoszenia kosztów w umowę jest zapisane że jakiekolwiek pieniądze zostaną przelane na moje konto w ciągu 7 dni roboczych minęło już 36 dni roboczych sprawa w sądzie opłacona czekamy na termin rozprawy przeciwko ubespieczalni co mogę zrobić proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewywiązanie się pełnomocnika z takiego obowiązku z całą pewnością stanowi istotne naruszenie postanowień umowy a co za tym idzie daje podstawę do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...