Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Problem z dopłatą za odszkodowanie a może Cesja szkody ?


marian34
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam problem z otrzymaniem kasy z PZU sądzę że doszedłem do ściany i dalej już się nie da :-( proszę o pomoc co w takiej sytuacji zrobić ? Pzu wypłaciło mi 3000 zł a mechanik chce 8000 tys. zł to co oni mi wypłacili jako odszkodowanie na nic się nie nadaje :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja uzyskałbym kosztorys naprawy i po jego zweryfikowaniu oddałbym samochód do naprawy. W ten sposób uzyskałbym kwotę, która pozwoli mi naprawić samochód. Nic nie zarabiam ale i nic nie tracę :)

 

W przypadku sprzedaży wierzytelności nigdy nie uzyskasz tyle ile chce od ciebie mechanik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mamy darmową analizę każdej sprawy.

Jeśli sprawa przejdzie pozytywną weryfikację możemy się nią zająć na życzenie klienta.

Nic nie płacisz! Działamy na zasadzie prowizji od wygranej sprawy!

 

***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Jeśli wypadek, który miałeś był w ciągu trzech lat, możesz się odwołać do firmy, która odzyskuje pieniądze z zaniżonego odszkodowania. Miałem wypadek drogowy. Ubezpieczyciel wydał mi tylko 10% tego co powinienem dostać. Odwołałem się, bo czułem, że coś nie gra. Znajomi polecili mi firmę ***. W szybki i bezprocesowy sposób odzyskałem całość moich pieniędzy. Polecam ich. Prowadzą bezpłatną analizę wniosków, więc zobacz czy Tobie też się to opłaci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dzień dobry, zapraszam do współpracy z Polisa Plus. Ekspertyza jest bezpłatna, odpowiedź dostaną Państwo od nas nawet w ciągu 24 godzin. Jeśli od stłuczki lub zdarzenia nie minęły jeszcze 3 lata możliwe jest uzyskanie dopłaty. Z naszymi konsultantami można się skontaktować pod numerem 781 000 781 lub na stronie polisaplus.pl.

Pozdrawiam,

Kasia z Polisa Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...