Jump to content
Forum Odszkodowania

zawiadomienie o wypadku przy pracy


ada55511
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry, mam problem czy zawiadomienie o wypadku zostało dobrze napisane, w zakładzie pan od BHP nie był skłonny do pomocy. Sytuacja wygląda tak, że chłopak jest serwisantem okien i drzwi i jeździ po Polsce. W grudniu w Krakowie podczas rozładunku skrzydła drzwiowego poczuł silny ból pleców i żeby dalej ruszyć musiał jechać na lekach przeciwbólowych. Po powrocie do firmy ( na pomorzu) udał sie do lekarza, dostał skierowanie na RTG, do poradni ortopedyczniej . W wyniku RTG wyszło : skaralizacja kręgu L5, niespojenie kręgu S1 i zniesienie fizjologicznej lordzy- odchylenie rozwojowe.

W zawiadomieniu o wypadku napisałam kolejno

W okolicznościach : Przy rozładowaniu skrzydła drzwiowego na reklamacji u klienta poczułem nagły silny i ostry ból kręgosłupa, który na dłuższą chwilę mnie unieruchomił opóźniając i utrudniając dalszą pracę.

W związku z w/w wypadkiem zostałem pszkodowany w następujący sposób : Siny ból spowodował konieczność zażywania leków przeciwbólowych na czas powrotu do firmy. Po wizycie u lekarza rodzinnego otrzymałem skierowanie na RTG i do poradni ortopedycznej oraz zwolnienie lekarskie na okres 3 tygodni. Ortopeda wystawił skierowanie na rehabilitację. RTG wykazało :skaralizacja kręgu L5, niespojenie kręgu S1 i zniesienie fizjologicznej lordzy- odchylenie rozwojowe.

 

Czy jest to poprawnie napisane? Uprzejmie proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam za dodanie tylu wątków, wynika to z błędu jaki wyskakiwał podczas dodawania postu, po czym nagle wszystkie się wstawiły a nie widzę jak mogłabym usunąć ich nadmiar ;/
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...