Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek przy pracy- zawiadomienie


ada55511
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam problem czy zawiadomienie o wypadku zostało dobrze napisane, w zakładzie pan od BHP nie był skłonny do pomocy. Sytuacja wygląda tak, że chłopak jest serwisantem okien i drzwi i jeździ po Polsce. W grudniu w Krakowie podczas rozładunku skrzydła drzwiowego poczuł silny ból pleców i żeby dalej ruszyć musiał jechać na lekach przeciwbólowych. Po powrocie do firmy ( na pomorzu) udał sie do lekarza, dostał skierowanie na RTG, do poradni ortopedyczniej . W wyniku RTG wyszło : skaralizacja kręgu L5, niespojenie kręgu S1 i zniesienie fizjologicznej lordzy- odchylenie rozwojowe.

W zawiadomieniu o wypadku napisałam kolejno

W okolicznościach : Przy rozładowaniu skrzydła drzwiowego na reklamacji u klienta poczułem nagły silny i ostry ból kręgosłupa, który na dłuższą chwilę mnie unieruchomił opóźniając i utrudniając dalszą pracę.

W związku z w/w wypadkiem zostałem pszkodowany w następujący sposób : Siny ból spowodował konieczność zażywania leków przeciwbólowych na czas powrotu do firmy. Po wizycie u lekarza rodzinnego otrzymałem skierowanie na RTG i do poradni ortopedycznej oraz zwolnienie lekarskie na okres 3 tygodni. Ortopeda wystawił skierowanie na rehabilitację. RTG wykazało :skaralizacja kręgu L5, niespojenie kręgu S1 i zniesienie fizjologicznej lordzy- odchylenie rozwojowe.

 

Czy jest to poprawnie napisane? Uprzejmie proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...