Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie bez ubezpieczenia nw


Sortis1922
 Share

Recommended Posts

Witam,

ostatnio na siłowni przez osobe trzecią która źle odłożyła sztange cały cieżar spadł na moją szczękę, przez co byłem szyty i mam uszczerbki w uzębieniu. Posiadam normalne ubezpieczenie NFZ ale nie mam ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków. Czy w związku z tym mogę w jakikolwiek sposób ubiegać się o odszkodowanie od danej osoby albo od siłowni?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, koniecznie skontaktuj się z ubezpieczycielem tej osoby (ma obowiązek Ci powiedzieć), a potem też z jakimś prawnikiem. A na przyszłość pomyśl o ubezpieczeniu ochron prawnej (ma ją D.A.S. na przykład w ofercie) – można spać spokojnie:) Trzymam kciuki, powodzenia!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nie zazdroszczę sytuacji. Porozmawiaj z siłownią, a potem skontaktuj się z DRB. Oni często mają do czynienia z nieszczęśliwymi wypadkami.
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...