Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

oparzenie


koza1316
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tydzień temu podczas prac w polu zostałem poparzony olejem z ciągnika. Więc wypadek zdarzył się w pracy. Mam świadka zdarzenia. Mamoparzenie 3 stopnia 3% ciala. Czy miał ktoś podobny przypadek lub orientuje się w kwocie i czasie realizacji takich procedur w kursie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poparzyłam sie w pracy para z czajnika elektrycznego podczas zaparzania sobie kawy. Lekarz w szpitalu stwierdził poparzenie II stopnia. Mam 8 dni zwolnienia. W czasie zdarzenia byłam sama, ale zaraz po kolezanka weszla do kuchni gdy trzymalam ręke pod bieżącą zimna wodą. Czy to moze byc uznane za wypadek przy pracy?Jak napisac protokol powypadkowy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy zglosić zdarzenie swojemu przelożonemu lub bhp. w zgłoszeniu prosze opisac kiedy i co sie stało, jako świadka podać koleżankę, która bezpośrednio po zdarzeniu weszła do kuchni - będzie ona świadkiem pośrednim.

Zespół powypadkowy powołany przez pracodawcę do zbadania okoliczności i przyczyn wypadku dokona jego prawnej kwalifikacji. tzn.określi czy jest to wypadek przy pracy czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...
Dziękuję za odpowiedź. Do kursu udam się jutro(7 dni od zdarzenia). Traktor z feralnym peknietym przewodem olejowym stoi zabezpieczony. Mam natomiast jeszcze pytanie odnośnie tego oc. Kiedy można dzwonić do Pana/pani ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Współczuję. Myślę, że odszkodowanie dostaniesz bez problemu, ale nie orientuje się jakie to będą kwoty. Ja po wypadku dostałem dość niskie odszkodowanie, nie starczyło nawet na pokrycie części kosztów leczenia. Teraz staram się o zadośćuczynienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...