Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w 2013 odszkodowanie


MarzenaR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałam wypadek jeżdżąc konno. Złamałam kość udową, miałam wstawiane śruby i gwóźdź śródszpikowy, leczenie trwało pół roku, w tym rechabilitacja, po 3 latach kolejna operacja wyciągnięcia śrub i gwoździa (01.06.2017r), (wszystkie dokumenty posiadam), na pierwszym wypisie z kręgosłupem było wszystko ok, po drugiej operacji mam skrzywienie odcinka piersiowego. (długo chodziłam o kulach) i moje pytanie: czy mogę ubiegać się od właściciela konia o odszkodowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak, ale znająć życie to zależy od wielu rzeczy. Ubezpieczenia właściciela, czas od wypadku itd. Skontaktuj się z prawnikiem albo DRB to ci policzą wszystko i powiedzą na co możesz liczyć. Powodzenia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

MarzenaR wrote:

Witam, miałam wypadek jeżdżąc konno. Złamałam kość udową, miałam wstawiane śruby i gwóźdź śródszpikowy, leczenie trwało pół roku, w tym rechabilitacja, po 3 latach kolejna operacja wyciągnięcia śrub i gwoździa (01.06.2017r), (wszystkie dokumenty posiadam), na pierwszym wypisie z kręgosłupem było wszystko ok, po drugiej operacji mam skrzywienie odcinka piersiowego. (długo chodziłam o kulach) i moje pytanie: czy mogę ubiegać się od właściciela konia o odszkodowanie?

Nie bo roszczenie uległo przedawnieniu z upływem 3 lata od dnia wypadku (bo z tą datą należy wiązać powzięcie przez Panią informacji o szkodzie i o osobie odpowiedzialnej do jej naprawienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...