Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek samochodem, a ubezpieczenie grupowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 15 grudnia miałem wypadek samochodowy. Dachowałem. Nic akurat nie jechało. Więc największą krzywdę na szczęście zrobiłem tylko sobie. Od razu po dachowaniu czułem się nawet dobrze, pomimo chwilowej utraty świadomości. Jak udało mi się wydostać z auta od razu zadzwoniłem po lawete, nie wzywając policji- no bo po co- niepotrzebny mandat. Jednak 3 godziny po całym zdarzeniu zacząłem się czuć okropnie. Zawroty głowy. Wymioty, straszne bóle. Udałem się na pogotowie. Wstrząs mózgu, jakieś tam skręcenia karku i inne. Leżałem w szpiatalu tydzień, po czym wypisałem się na własne żądanie. Leczenie nadal trwa. Wizyty u chirurga i neurochirurga. Myślałem już powoli i złożeniu papierów do Warty. Jednak mam wielki dylemat. Czy nie będzie potrzebna im notatka z policji? Chodzi mi o stan trzeźwości. Co z tego że jakieś piwo wypije dwa razy do roku, jak przecież na "pysk" mi nikt nie uwierzy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Likwidacja szkody odbędzie się na podstawie Pańskiego oświadczenia oraz innych dokumentów. Dokumentacja medyczna powinna zawierać informacje co i w jakich okolicznościach się stało, więc może ona potwierdzić że uraz był w następstwie wypadku. Jest pracownik pomocy drogowej, więc ma Pan też świadka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

bart1500 wrote:

Tylko czy nie będą robić problemu z powodu braku zaświadczenia o stanie trzeźwości?

A ja jednak doradzam złożenie roszczenia. Przecież jak mamy do czynienia z kolizją drogową to też nie zawsze jest policja i nie badana jest trzeźwość, a świadczenie za szkodę na osobie jest wypłacane. Ważne też są zapisy OWU co do tego jak ma być udokumentowane roszczenie, jakie dowody i dokumenty musi Pan przedstawić i jakie są wyłączenia odpowiedzialności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...