Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odwolanie sie od decyzji bhp wypadek w pracy


Sergiusz91
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nastepujacy problem - około 2 tygodnie temu bedac w pracy przestawialem narozniki i przenosilem stolik ważący okolo 20 kg i w tym momencie zabolala mnie reka nie patrzac na to poszedlem robic inne obowiazki lecz po 30 min zauważyłem że reka mi puchnie i cos twardego mi wyskoczylo przy nadgarstku poszedlem do przelozonego co kazal mi pojechac do szpitala tak i zrobilem dostalem zwolnienie na 1 tydzien pozniej na kolejny tydzien bo na kolejnej wizycie okazalo sie ze krwiak przy nadgarstku sie nie wchlania i trzeba go nakłuć i wyciągnąć tak i lekarz zrobil. Zanioslem zwolnienie do.pracy po czym zadzwonil do.mnie gosc od bhp i zaczal sie pytac co sie stalo.i.jak sie stalo i kto przy tym byl cala sytuacje mu opowiedzialem i tak spisal protokół. Wczoraj bylem w pracy poniewaz pan od bhp.przyjechal i podjął decyzję że nie moze uznac tego jako wypadku w pracy ponieważ nie mam świadków zdarzenia i.na kamerach tez zaduzo nie widac wiec mi tego nie może uznac i ze mu przykro ale moge napisac odwolanie w ciagu 5 dni. Co w tym przypadku mogę zrobić gdzie pisac i jak ma wygladac to odwolanie???? Bardxo bym byl wdzieczny za pomoc .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...