Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek komunikacyjny z 1990 roku


Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry,

Uleglem wypadkowi komunikacyjnemu w 1990 roku (w dziecinstwie przy przechodzeniu przez jezdnie na pasach, wypadek z winy kierowcy). Mialem 85% uszczerbku na zdrowiu. Do tej pory PZU wyplacalo mi rente odszkodowawcza co miesiac.

Teraz PZU przeslalo do mnie informacje o mozliwosci kapitalizacji renty. Udalo mi sie samemu wynegocjowac 25% wiecej zaproponowanej kwoty.

Moje pytanie czy warto jest zwracac sie do kancelarii prowadzacej sprawy odszkodowawcze? Czy moga jeszcze podniesc ta kwote?

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam na pewno warto zapyta? dobrych prawników ja mia?em wypadek w 1995r dzi?ki kancelarii odszkodowawczej VERSUS-Pana Micha?a Pietrykowskiego odzyska?em ponad 700 000z? zaleg?ych podwy?szonych rent oraz podwy?szenie obecnie wyp?acanej do kwoty 10700z? na miesi?c,warto do nich zadzwoni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
MammaMia wrote:
Dzien dobry,
Uleglem wypadkowi komunikacyjnemu w 1990 roku (w dziecinstwie przy przechodzeniu przez jezdnie na pasach, wypadek z winy kierowcy). Mialem 85% uszczerbku na zdrowiu. Do tej pory PZU wyplacalo mi rente odszkodowawcza co miesiac.
Teraz PZU przeslalo do mnie informacje o mozliwosci kapitalizacji renty. Udalo mi sie samemu wynegocjowac 25% wiecej zaproponowanej kwoty.
Moje pytanie czy warto jest zwracac sie do kancelarii prowadzacej sprawy odszkodowawcze? Czy moga jeszcze podniesc ta kwote?
Z góry dziekuje za odpowiedz.
Bez znajomo?ci sprawy: wysoko?ci renty i jej sk?adników, Pa?skiego wieku trudno jest oszacowa? czy mo?na uzyska? kwot? wy?sz? od tej proponowanej obecnie. Wa?ne jest czy pobierana renta jest ustalona w sposób prawid?owy. Za du?o niewiadomych. Konsultacj? z prawnikiem doradzam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...