Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

VOX VERITAS Rehabilitacja - odmienili moje zycie po wypadku


Gość Guest
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Vox Veritas Rehabilitacja - odmienili moje zycie !

 

Wszyscy skazali mnie na porazke i niepowodzenie . Diagnoza - nie bede chodzil. Depresja , lek , nie bede lowil ryb itd. Przyjechal Dyrektor z Vox Veritas sprawdzil jak jestem leczony i jak mam sprawe prowadzona i dal mi nowa nadzieje . Zabral na badania i w skrocie dali swiatlo , ze moge chodzic w przyszlosci jednak wymaga to pewnych ruchow , ktore wspolnie zrobilismy. Pan Dyrektor sam jezdzil po lekarzach , konsultowal moj przyapdek itd.Niesamowite co dla mnie zrobil. Po 2 miesiacach rehabilitacji bede powoli wstawal i robil pierwsze kroki. Sam nie wiem jak to mozliwe. W krotce nagrany zostanie program z moim przypadkiem.Efekt finanansowy ich pracy to :

 

o 28 dniach od podpisania umowy z innego adwokata na kancelarie Vox Veritas - 120.000 PLN odszkodowania , zadoscuczynienia i renta skonsolidowana 16.000 wstecz od daty wypadku. Miesieczna renta 1700 PLN.

Nie spodziewalismy sie takiej pomocy i tak roznej od Adwokata opieki. Vox Veritas Rehabilitacja - jest dla nas partnerem w leczeniu, doradzaja i prowadza nas kompleksowo - sa przy rehabilitacji i walcza dla mnie o 700 tys odszkodowania.

 

 

Niesamowici ludzie ! POLECAM !

 

Ludwik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...