Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Wypadek w pracy a ZUS


Wert123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, złamałam palec w pracy. Pracodawca uznał jako wypadek w pracy więc L4 było wypłacane 100%. Po 4 tygodniach, zgodnie z wypisem ze szpitala, miałam się udać do kontroli i ściągnięcia szyny. Chirurg na kontroli stwierdzi?, ?e nie doszło do złamania tylko stłuczenia. Czy warto ubiegać się o jednorazowe odszkodowanie do ZUSu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wert123 wrote:

Witam, z?ama?am palec w pracy. Pracodawca uzna? jako wypadek w pracy wi?c L4 by?o wyp?acane 100%. Po 4 tygodniach, zgodnie z wypisem ze szpitala, mia?am si? uda? do kontroli i ?ci?gni?cia szyny. Chirurg na kontroli stwierdzi?, ?e nie dosz?o do z?amania tylko st?uczenia. Czy warto ubiega? si? o jednorazowe odszkodowanie do ZUSu?

Z?o?enie wniosku o wyp?at? jednorazowe odszkodowania nie wi??e si? dla Pani z ?adnymi kosztami itp. ZUS ustali u Pani % trwa?ego uszczerbku na zdrowiu i ewentualnie dokona wyp?aty odszkodowania. Przy braku z?amania trzeba liczy? si?, ?e nie b?dzie uszczerbku na zdrowiu, a co za tym idzie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Hmmm, ale to chodzi o to, ze ZUS nie chce Ci jakichs pieniędzy wypłacić czy jak ? Bo nie do końca rozumiem. Wiem, zę odzyskiwaniem odszkodowań zajmują się rożnego rodzaju kancelarię np ta https://voxveritas.pl ale jakby sprawa wyglądała w tym przypadku to prawde mówiąc nie mam pojęcia. najlepiej skontaktować się, przestawić sytuacje i dopytać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...