Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Plesn w bloku przez uszkodzony dach.


Rekomendowane odpowiedzi

Moje uszanowanie,

na poczatku opisze zaistnia sytuacje. W mieszkaniu które kupi?em 5 lat temu po dwóch latach mieszkania zaczela sie pojawiac plesn. Zggosilem sprawe do spóldzielni mieszkaniowej jak i do ubezpieczalni. Spóldzielnia obiecala naprawic poszycie dachu a ubezpieczalnia wyplacila mi mala kwote na malowanie. Nie caly rok temu przed obecna zima zrobilem remont calego mieszkania. Dach wydawal sie juz dobrze zabezpieczony...ale tylko wydawal. Plesn znowu zaatakowala mieszkanie, sciany byly mokre od wody która przedostala sie z dachu. W ten sposób powstaly odbarwienia w calym mieszkaniu. Zagrozilem spóldzielni pismem od mojego prawnika. Dach zostal tym razem solidnie zabezpieczony odpowiednim wlóknem (interesowalem sie mocna sprawa i nie dalem przerwy prezesowi). Zglosilem do ubezpieczalni szkode i przyslali Pana na ogledziny. Dzis dostalem pismo. Dzialanie szkody by;o przewlekle i odszkodowanie mi sie nie nalezy. Czy ktos moze mi powiedziec czy cos moge w tej sytuacji zrobic? Zrobilem remont calego mieszkania a po chwili znowu pojawila mi sie plesn. Walka z spódzielnia aby naprawila poszycie byla dosyc ciezka poniewaz ignorowala moje maile i pisma. Prosze o pomoc. I przepraszam za brak polskich znakow ale to forum chyba ma jakis problem z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Samo malowanie to na bank nie pomoże. Trzeba takiego grzyba po prostu wykłóć ze ściany. Może podwiesić sufit i jakoś zabezpieczyć od wilgoci? Ja mam z kolei problem w piwnicy - mam urządzone w domu tak na mieszkanie ten poziom :) i tam mam własnie problem. Są małe okna i zawsze jest też chłodniej - idealnie dla rozwoju grzybów :/ Mamy z mężem nawet taki przemysłowy osuszacz powietrza ale mieliśmy problem bo nam listwy spleśniały przypodłogowe, eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...