Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie z powodu przepukliny L5/S1


Olarog
 Share

Recommended Posts

Czy należy mi się odszkodowanie od zakładu pracy w związku z dyskopatią odcinka L5 /S1, stan zapalny łokcia tenisisty, podejrzenie cieśni nadgarstka, nerwicy natręctw? Zaznaczam że byłam ubezpieczona w National e Nederlande. Zostałam zwolniona po3 miesiącach przebywania na świadczeniu rehabilitacyjnym. Gdzie zwrócić się o odszkodowanie, czy do sądu pracy czy do FHC 2 Krosno gdzie pracowałam 18 lat? Świadczenie rehabilitacyjne mam do 14 listopada. Proszę o pomoc.
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie,

 

aby uzyskać odszkodowanie z OC pracodawcy musi dojść do wypadku przy pracy spowodowanego zaniedbaniami pracodawcy. Z tego co Pani pisze, to podejrzewam, że bardziej chodzi o uciążliwość pracy niż typowy wypadek. W takiej sytuacji można by starać się o odszkodowanie tylko wtedy, gdy urazy fizyczne i psychiczne spowodowane byłyby jawnymi zaniedbaniami pracodawcy, np. brakiem stosowania się do zasad BHP.

 

Pozdrawiam,

Izabela Praska

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...