DR123 Posted February 10, 2023 Share Posted February 10, 2023 Witam serdecznie 13.11.2021 Uleglem wypadkowi w pracy, Lecznie zakonczylem 09.01.2023.Zlożyłem wniosek o wyplate odszkodowania , dzis dostalem decyzje z zusu o przyznaniu mi 10% uszczerbku na zdrowiu.Moje obrazenia to : pourazowe rozejscie sie spojenia łonowego ,pourazowe rozejscie stawu krzyżowo-biodrowego ,zlamane wyrostki poprzeczne l2 i l3.Rozejscie spojenia łonowego zostalo zespolone operacyjnie, plytką, staw krzyzowo biodrowy zostal zespolony srubą.I teraz pytanie czy jest tu ktos , kto doradzi czy jest sens sie szarpac z zusem o wiekszy % uszczerbku ? moim zdaniem sporo za malo mi przyznali. Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts
Please sign in to comment
You will be able to leave a comment after signing in
Sign In Now