Jump to content
Forum Odszkodowania

Zanizone odszkodowanie z zus


DR123
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie 13.11.2021 Uleglem wypadkowi w pracy, Lecznie zakonczylem 09.01.2023.Zlożyłem wniosek o wyplate odszkodowania , dzis dostalem decyzje z zusu o przyznaniu mi 10% uszczerbku na zdrowiu.Moje obrazenia to : pourazowe rozejscie sie spojenia łonowego ,pourazowe rozejscie stawu krzyżowo-biodrowego ,zlamane wyrostki poprzeczne l2 i l3.Rozejscie spojenia łonowego zostalo zespolone operacyjnie, plytką, staw krzyzowo biodrowy zostal zespolony srubą.I teraz pytanie czy jest tu ktos , kto doradzi czy jest sens sie szarpac z zusem o wiekszy % uszczerbku ? moim zdaniem sporo za malo mi przyznali.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...