Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

odszkodowanie od szpitala


karolina7434
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

doznałam trójkostkowego złamania podudzia.Trafiłam do szpitala,tam operacyjnie zespolono złamanie,ale zakażono mnie bakteją ropy błękitnej(pseudomonas aureginosa).ćzy mam szanse na odszkodowanie od szpitala?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam myślę, że powinnaś starać się o odszkodowanie. Jeżeli do zakażenia doszło w wyniku zaniedbania lub niedopatrzenia ze strony pracowników tego szpitala, nie powinnaś mieć problemu z uzyskaniem od nich odszkodowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam !

mam takie pytanko - znajomi twierdza ,ze powinienem oddać sprawę brokerowi a ja sie zastanawiam czy to ma sens...a sprawa wyglada tak

 

jakis czas temu strzyklo mi cos w kolanie. Po wizycie na ostrym dyzurze lekarz nie podjal sie gipsowania nogi gdyz stwierdzil ,ze mam uszkodzenie mechaniczne w kolanie i da mi skierowanie do szpitala gdzie zrobia mi dodatkowe badania wykonane przez ortopede i najprawdopodobniej bede mial robiony zabieg i zostane w szpitalu na kilka dni...pojechalem do szpitala w ten sam dzien i tam okazalo sie ,ze praktycznie nikt mnie nie zbadal .Ogladnal kolano jakis lekarz ale tylko praktycznie wzrokowo i wsadzili mi noge do gipsu. Po zdjeciu gipsu i badaniach u 2 specjalistow prywatnie okazuje sie ,ze mam zerwane 2 wiazadla i uszkodzona lekotke. Czekaja mnie w sumie 3 operacje. Oboje twierdza ,ze nie powinienem miec gips ale natychmiast operacje maksymalnie do 2 dni po uszkodzeniu bo wtedy sa najwieksze szanse na prawidlowy zabieg.

 

Co o tym sadzicie? Ciagnac sprawe ze szpitalem ? na skierowaniu do szpitala mam napisane podejrzenie mechanicznego uszkodzenia oraz zalecana artroskopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie myslalem nad firmami brokerskimi ,ktore zajmuja sie kompleksowa obsługa odszkodowawcza lacznie z dzialalnoscia prawnicza

mam dwie opienie niezaleznych , najlepszych w stolicy specjalistow od kolan ,ze powinien byc natychmiast zabieg (max 2 dni) a nie 3 tyg gips

plus zlecenie badania przez lekarza z ostrego dyzuru i nie przeprowadzenie ich przez szpital

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...