Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie za wypadek


arek8765
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Moja żona miała wypadek autem.Pan wjechał jej w tył auta.Doznała skręcenia i naderwanie odcinka szyjnego kręgosłupa.Już trzeci miesiąc jest na zwolnieniu.Ma jeszcze dodatkowo drętwienie rąk związane z odcinkiem szyjnym.Ma wizyty u lekarz  ortopedy , neurologa , chirurga , psychiatra , rezonans ,w szpitalu po wypadku zrobiono tomograf,badanie przepływu tętnic szyjnych, badanie EMG . Chciałbym sam starać się  o odszkodowanie dlatego mam kilka pytań.

1.Czy będą potrzebni jeszcze dodatkowi lekarze.

2.Ile za kilometr dojazdu do lekarza .Auto mondeo 2.0 TDCI . Ja sam muszę wozić żonę bo ona od tamtej pory nie jeździ  autem.

3.Po wypadku byłem 9 dni na opiece straciłem około 1000zl. w pracy przez opiekę.Czy mogę się starać o różnicę dochodu podczas opieki i dodatkowo za samą opiekę

4.Ile można dostać za taki uraz żeby żony nie oszukali .Ubezpieczyciel Warta.

5.Czy papiery składać dopiero po zakończeniu całego leczenia bo nie wiemy jeszcze co wyjdzie z tym drętwieniem rąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzien dobry. Zawsze lepiej jest jednak walczyć o odszkodowanie z pośrednikiem specjalista. Gdyby był Pan zainteresowany to zapraszam. Współpracuje z Kancelaria która ma 15 lat doświadczenia i ma bardzo wyskoka skuteczność na rynku. W razie chęci współpracy zapraszam do kontaktu tel lub sms 665895976. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To forum jest po to żeby pomagać sobie na wzajem czy tylko namiary na kancelarie prawne.Od półtora miesiąca nikt mi nie odpowiedział na pytania tylko każdy wciska numery telefonów na kancelarie.Kiedyś miałem wypadek samochodowy i kancelaria nie uzyskała ani złotówki więcej co ja sam uzyskałem sam a bardzo dużo obiecywali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wejdź sobie na stronę kancelarii https://www.eloodszkodowania.pl/ i przeczytaj jakie dokumenty musisz dostarczyć, żeby zajęli się Twoją sprawą. Pracują tam rzetelni, z dużym doświadczeniem specjaliści. Na pewno znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Ich agenci terenowi dojeżdżają do domu. W całej Polsce działają nawet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...