Jump to content
Forum Odszkodowania

Odszkodowania ANOS


Recommended Posts

Poznaj nasze podejście do odszkodowań

Weryfikacja Twojej sprawy jest zupełnie DARMOWA! Rozliczamy się w formule Succes Fee – tylko z tego co dla Ciebie uzyskamy!
Z Anos możesz tylko WYGRAĆ.

Naszą misją jest pomoc w uzyskaniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych, osobom poszkodowanym we wszelkiego rodzaju wypadkach i zdarzeniach losowych. Nasz zespół składa się z wyszkolonych specjalistów i dajemy Tobie gwarancję usług najwyższej jakości oraz szybkiej wypłaty.
Do każdej sprawy odszkodowawczej, która trafia do Anos podchodzimy indywidualnie, aby poszkodowany mógł otrzymać najwyższe możliwe odszkodowanie.

Zapraszam do kontaktu 

Tel 737161156

logo_transparent_background-1.png

Link to comment
Share on other sites

Anos odszkodowania Opinie Forum Legnica Świętego Maksymiliana Kolbe 18, 59-220 Legnica +48 801 802 822 ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Tak to prawda że znana że swoich praktyk spółka E u c o Odszkodowania z Legnicy która zadłużona jest na kilka milionów złotych oraz znana jest z tego że nie wypłacila klientom ich pieniędzy niedawno zmieniła nazwę na Anos odszkodowania i działają nadal wrabiajac kolejnych nieświadomych ludzi. 
W dodatku wystawiając sobie same pozytywne komentarze na stronie Google oraz gowork a negatywne usuwają. Tak samo jak wtedy gdy nazywali się "e u c o Odszkodowania legnica " robią to nadal wprowadzając świadomie ludzi w błąd aby pozyskać kolejne pieniądze których nie wypłacą mimo zawartej umowy.
Teraz nazwę zmienili na Anos ubezpieczenia powypadkowe legnica, nawet adres ten sam. Przestrzegam nagrywało reportaże o tej spółce już tvn uwaga, i interwencja na Polsacie.
Np reportaz:
https://uwaga.tvn.pl › reportaze › e...
„Ani pieniędzy, ani kontaktu”. Co dalej z klientami EuCO?
Lub UWAGA!
https://uwaga.tvn.pl › reportaze › ty...
Tysiące klientów EuCO czeka na pieniądze z odszkodowań. „Oni ...
Reklamują się teraz jako Anos ubezpieczenia legnica ( Anos odszkodowania za wypadek legnica opinie, ANOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ legnica opinie Świętego Maksymiliana Kolbe 18, 59-220 Legnica, Anos odszkodowania forum opinie, obecny nr tel z ich strony 801 802 822, agenci nabywający klientów zazwyczaj przedstawiają się jako Dyrektor generalny anos odszkodowania ) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja właśnie napisałem posta, bo nie widziałem tego wątku wcześniej - jestem bardzo zadowolony jako Klient.

Szczerze to trochę zastanawiam się czy nie zostać agentem Anos odszkodowania, bo widzę że na prawdę profesjonalnie i szybko działają. Może nie na pełny etat *chyba że faktycznie będzie mi to dobrze szło i zrównoważy to co teraz zarabiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...