Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

upadek z 4 pietra


ckswepoli
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rok temu miałem straszny wypadek , wpadłem w klatke schodową i pofrunołem z 4 piętra aż na sam parter zachaczając po drodze o wszystkie barierki różnymi częściami ciała ... obudziłem sie po tygodniu w szpitalu i w nim spedzilem w sumie 3 tygodnie ! groziła mi trepanacja czaszki ponieważ miałem wiele dużych krwiaków! Oto moje obrażenia tylko ze szpitala : uraz uogólniony zwłaszcza stłuczenie mózgu , krwiaki śródczaszkowe , krwawienie podpajęczynówkowe , wstrząśnienie mózgu w wywiadzie , otarcia naskórka głowy , skręcenie kręgosłupa szyjnego , skręcenie stawu kolanowego lewego , skręcenie kciuka prawego , stłuczenie klatki piersiowej ... to tylko ze szpitala później oczywiście dużo rehabilitacji bo okazało sie że nogi bez operacji nie będe zginał , że pozrywane więzadła i coś z łękotką , dodatkowo mam zdeformowane prawe udo , blizny podskórne . Od pół roku chodze do psychiatry i psychologa bo mam wiele zaburzeń bardzo uciążliwych związanych ze stłuczeniem mózgu ! Tu zaświadczenie od psychiatry : Stan po stłuczeniu mózgu , zaburzenia charakterologiczne pod postacią nadpobudliwości , chwiejności emocjonalnej , zmienności nastroju , wybuchowości i konieczne dalsze leczenie psychiatryczne ! Do dziś boli mnie głowa jestem cały czas zmęczony , boje się wielu rzeczy , płacze bez powodu , nogi zginać nie mogę , chodzę po lekarzach . W ubezpieczalni ubezpieczony bylem skromnie bo na 13000 i dostalem od nich 1040 zl co w procentach przeklada sie na procent 8% !W oświadczeniu lekarskim pisało że za głowe dostaje 5% za nogę 2% i za kciuk 1%! Jak dla mnie jest to bardzo śmieszne z ich strony bo nie wyoobrażają sobie chyba co przeżyłem i przeżywam do tej pory ! Moje pytanko jak napisać odwołanie co w nim umieścić żeby coś zdziałać ... z góry dziękuje za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wypadłeś?? czy ktoś sie do tego przyczynił?? czy była wadliwa barierka??

wysatrczy że załączysz dokumentację od lekarzy których jeszcze ubezpieczyciel nie ma i napisz że żądasz znacznie większej sumy bo masz duże obrażenia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem na barierce i gibnęło mnie do tyłu , nikt sie do tego nie przyczynił i barierka byla chyba w zupełnym porządku ! dokumentacje mają całą to wszystko co wypisałem u góry to im zaniosłem a oni mimo wszystko dali mi tak śmiesznie niski procent :/ wie ktoś może ile mógłbym wyciągnąć procent za takie obrażenia ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedź a czy odwołanie ma wyglądać w jakiś konkretny sposób czy coś takiego : Odwołanie od decyzji bla bla nie zgadzam się z tym bla bla ponieważ bla bla ? Prosze o ponowne rozpatrzenie sprawy ! ? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...