Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

uszkodzenie stanu kolanowego


tomekfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

W ubiegłym roku 2007 uległem wypadkowi uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego stawu kolanowego lewego, oraz uszkodzenie więzadła pobocznego przyśrodkowego stawu kolanowego lewego. Na zawodach szkolnych w siatkówkę, w szpitalu leczeniu jakiemu zostałem poddany to artroskopia stawu kolanowego lewego usuniecie kikutów więzadła krzyżowego przedniego po tym zabiegu zostałem wypisany ze szpitala po 3 dniach do domu z karteczka informującą jakie ćwiczenia mogę wykonywać. PZU oświadczyło mi wniosek iż procent jaki kolano zostało uszkodzone to 4% bez orzeczenia i wizyty mojej osoby na komisji lekarskiej dostałem kwit o wypłacie należnej w wysokości "fascynującej"(400zł). za Pierwszym razem kiedy kolano zostało uszkodzone nie pisałem żadnych odwołań, ale teraz po ok 7 miesiacach od pierwszego wypadku kolano znowu zostało uszkodzone i miałem zrobioną Rekonstrukcje więzadeł. Moje pytanie brzmi czy mogę sie odwołać jeszcze co do pierwszego uszkodzenia kolana czy lepiej będzie teraz sie odwołac podczas tej drugiej operacji i zaznaczyć że winę za to ponosi PZU nie skierowując mnie na pierwsza komisję lekarską, dodając do tego kolano boli mnie okresowo ból przypomina wbijanie igieł w mięśnie i nie wiadomo jak to bedzie na stare lata.

 

 

Proszę o rozpatrzenie mojego tematu i piszcie co wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopie to sie ciesz ze masz te 4 % i 400 zl... ja po artroskopii i rekonstrukcji w sumie ( bo nie skladalam wniosku do pzu po artroskopii tlyko teraz wszystko razem po wszystkim ) dostalam rowniez bez zadnej komisji 3% -270 zl z ubezpieczenia ze szkoly...wiec suma za 2 lata meki, 2 operacje, komplikacje, 16 dni w szpitalu ,unieruchomieniu ponad miesiac, rehabilitacja do dnia dzisiejszego tj.7 miesiac jest fascynujaca...czyz nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...