Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Odszkodowanie za wypadki drogowe w Holandia


netta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pomocy w sprawie wypadku drogowego w Holandii.

Mój mąż miał poważny wypadek rok temu: wjechał w niego ( czołowo) młody chłopak (Holender) oczywiście jego wina jest ewidentna i potwierdzona sądownie. Mąż miał bardzo poważne obrażenia i do dnia dzisiejszego ujawniają się kolejne powikłania (obecnie jest w szpitalu). Sprawą odszkodowania zajmuje się adwokat holenderski bo ubezpieczenie jakie posiadał mój mąż zapewniało mu adwokata. Niestety nie był to chyba dobry wybór, do dnia dzisiejszego nic się w sprawie nie dzieje, mamy kłopoty z kontaktem z powodu nieznajomości języka, mąż przez ten wypadek stracił pracę i nie mamy środków potrzebnych na dalsze leczenie.

Może poleci mi ktoś jakąś sprawdzoną polską firmę, która przejęłaby tą sprawę i pomogła nam uzyskać to co się należy.

Proszę o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moim zdaniem powinnaś jeszcze przemyśleć rezygnację z usług tego prawnika. Przede wszystkim powinnaś się zorientować czy rezygnacja z jego usług będzie wiązała się dla Ciebie z jakimiś kosztami. Jeżeli tak powinnaś dokładnie przemyśleć swoją decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
potracil mnie skuter w holandi polamal mi noge mam sruby i druty w nodze pszeszczep skury itp lezalem 2 miesiace w szpitalu nie bylem ubespieczony ani w polsce ani tam za szpital wyszko mi 24 tysioce euro do zaplaty.sprawca wypadku nie pszyznaje sie do winy.czy mam szanse zeby to on zaplacil za szpital i czy moge dostac odszkodowanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...