Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Ile nalezy mi sie odszkodowania??? PiotrekG1991


PiotrekG1991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie całe 2 miesiące temu miałem wypadek na sali gimnastycznej w szkole. Skończyło sie na tym ze miałem płatowe zerwanie skóry z uszkodzeniem mięsnia (jego kawałek znalazł sie nawet na ziemi), i miałem załozone 22 szwy... Ten wypadek stał sie NIE Z MOJEJ WINY. Otrzymałem Decyzje z firmy ubespieczeniowej ze nalezy mi się 200zł. Oczywiście ta kwota nie pokryła w całości nawet samego leczenia. Proszę was o rady w mojej sprawie co mam zrobic zeby otrzymac wiecej??? Z góry Dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złóż odwołanie i dobrze je uzasadnij :) ... ja dostałam za zerwane wiezadło krzyżowe(rekonstrukcja acl) 270 zl -3% i złożyłam odwołanie i teraz czekam co z tego wyniknie... a ponoc sporo osob sklada odwolanie i przyznaja im dodtakowe % wiec mam nadzieje ze mi rowniez sie uda :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jeśli i odwołanie w tej sprawie nic nie pomoze??? moj kolega rozwalił sobie reke, miał 5 szwof i tez dostał 200zł... No i co to za sprawiedliwosc! Czasami mam wrazenie jakby oni ubespieczali zwierzeta a nie ludzi :( Gdy zobaczyłem ze otrzymałem taka sama kwote to mi nogi w kolanach sie ugieły:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli odwołanie nie pomoże to się sprawe kieruje do sądu , ale mysle ze to nie bedzie konieczne i jak zlozysz odwolanie to Ci podwyzsza %. niestety takie nasze kochane pzu jest ... daja Ci najmniejszy procent i maja nadzieje ze wezmiesz kase i juz ... i tak wlansie na 100 osob 80 osob robi - bierze kase i to olewa znajdzie sie tylko 20stka ludzi ktorzy nie daja za wygrana np. ja :P i skladaja odwolania a jak nie sprawe do sadu :P i na tym wlasnie korzysta pzu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...