Jump to content
Forum Odszkodowania

Wypadek drogowy


justyna b
 Share

Recommended Posts

witam,2 tyg.temu doznalam wypadku samochodowego(w moje auto uderzyła przyczepka,zepchneła nas do rowu),pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu.Podrozowalam razem z córką,z pojazdu wyszłyśmy o własnych siłach.Na miejsce przyjechała karetka,zbadano nas i uznano że nie wymagamy przewiezienia do szpitala.W wyniku wybuchu poduszek powietrznych zostałam poparzona w rękę,ranę opatrzono,podano mu lek na uspokojenie gdyż byłam bardzo zdenerwowana.Kilka dni po zdarzeniu,gdy emocje trochę opadły zaczęłam odczuwać silny ból biodra oraz miednicy,zgłosiłam się na SOR lecz odmówiono pomocy że względy na czas jaki minął od wypadku.Jestem w trakcie diagnostyki u ortopedy,potrzebowałam też pomoc psychiatry.Płacę z własnej kieszeni za wizyty prywatne,proszę mi doradzić czy możliwy jest zwrot kosztów od sprawcy?uprzejmie dziękuję za odpowiedź. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...