Jump to content
Forum Odszkodowania

cena odszkodowania

Recommended Posts

byla piekna sloneczna niedziela dokladnie 17 czerwca 2007, gdy razem z tata postanowilsmy jechac do sklepu... jak juz wracalismy jakies 200 m przed zakretem wrzucilismy na"luz", gdy nagle na zakrecie pojawil sie bialy fiat seicento. zjechal na lewa strone i uderzyl w nas czolowo... oczywiscie nikt nie mial zapietych pasow bezpieczenstwa, bo kto by zapinal pasy prawie po domem... my jechalismy moze ze 40k/h a on jakies 60k/h no moze wiecej... ja uderzylem glowa w przednia szybe i mialem 3 szwy na brodzie i jednego na czole... zaraz po uderzeniu otworzylem oczy i poczulem jak cos cieplego splywa mi po czole oczywiscie byla to krew... z ledwoscia otworzylem drzwi i prawie wypadlem z samochodu...no potem sasiedzi obwineli mi glowe bandarzem i jemu tez ,czyli sprawcy...no potem to juz przyjechala karetka i policja...sprawca byl mojego brata kolega noi moj tez. niestety z naszego golfa nic nie zostalo, ale w mojej glowie zostala pamieć z tego dnia... mam 15 lat ale jak przejezdzam tam rowerem to sie poprostu boje, ze znowu ktos nie wyjedzie i nie bedzie buuuum.... nawet w innych miejscach tez sie boje np. na takich samych zakretach... do tej pory przypomina mi sie to i nieraz mi sie w nocy sni... na prawie kazdym zakrecie cisnienie mi sie podnosi i oprostu sie boje, a co jest najlepsze ,ze w listopadzie 2007 zachorowalem na CUKRZYCE! i nie wiem od czego. moze od wypadku????? I jakiego odszkodowania moge sie domagac z OC sprawcy?

WITAM , ODSZKODOWANIE Z OC SPRAWCY NALEZY SIE TOBIE I POWINIENES SIE ZGłOśIć DO FIRM KTóRE POMAGAJą OSOBOM POSZKODOWANYM W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA.W RAZIE NIEJASNOSCI I PYTAń PISZ .POZDRAWIAM

nie jestem prawnikiem, ale wydaje mi się, że za niepełnoletnich to opiekun prawny występuje o odszkodowanie, tym bardziej przed sądem