Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

ubezpieczyciel nie chce uznac uszkodzwen


dzilo23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

byłem dzisiaj na spotkaniu z rzeczoznawca w sprawie wyceny uszkodzen po wypadku.

pewna pani udzezyła w tyl mojego auta i trafiła prosto w podłuznice skutkiem tego powstały mało widoczne uszkodzenia najbardziej widoczne jest uszkodzenie zdezaka ale pozatym powstały pekniecia lakieru na tylnym pasie niesymetria otworu tylnej klapy która zreszta kiepsko sie zamyka. Rzeczoznawca stwierdził że uszkodzenia pasa tylnego są kontrowersyjne i ze jedyne co moze mi uznac to przeciecie zderzaka, umówił sie jednak ze zrobi jeszcze ogłedziny na warsztacie po zdjęci zderzaka. Co zrobic gdy nie będzie chciał uznac wszystkich uszkodzeń ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jagieneczka wrote:
w ubieglym tygodniu idac do pracy przechodzilam przez u lice, sprawdziwszy najpiew czy nie ma zadniego auta na ulicy.
wtady zaczelam przechodzic i nagle kiedy bylam w polowie drogi auto jadace dosc szybka mnie potracilo. Upadlam ale kierowca odjechal tak szybko ja przyjechal.
Bylam w szpita;chodzilam o kulach mialam moce uszkodzenie nogi.
Nie mam zadnego prywatnego ubezpieczenia jedynie mam NIN i Europen helth Insurance Card.
Gdziekolwiek dzwonie nikt nie moze mi pomoc bo nie znamy sprawcy.
prosze powiedziecie.
Prosze powidzcie co moge zdobic????

dziekuje
Czy wypadek miał miejsce w Anglii czy w Polsce? Wspomina Pani o NIN...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę skontaktować się z nami niezwłocznie, pomoc w dochodzeniu odszkodowań w Anglii nie obciąża Klienta (Klient nie płaci). W jakiej części Anglii Pani w tej chwili przebywa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...