Jump to content
Forum Odszkodowania

Naderwane wiazadla i uszkodzona lakotk !


Recommended Posts

Mialam wypadek na nartach w wyniku , ktorego po artroskopii otrzymalam diagnoze : Uszkodzona lakotka i naderwane wiazadlo poboczne perzysrodkowe :( Jak ma teraz wygladac moja rehabilitacja ?? Jesli ktos wie , prosze o pomoc !Czesci lakotki usunieto i teraz martwie sie niemoznoscia wyprost kolana :( a i zginanie nie jest tak proste :(
Link to comment
Share on other sites

Witam! Chociaż domyślam się że obecna sytuacja jest dla Pani trudna, rehabilitacja to proces często długotrwały, na pewno w dużym stopniu jej czas będzie zależał od Pani zaangażowania. A żeby była kompleksowa, stosuje się ćwiczenia, fizykoterapię i leki. Z ćwiczeń na pewno nie zaszkodzi np. napinanie izometryczne mięśnia czworogłowego uda (czyli 'wciskanie' tylnej części kolana w podłoże- na ile jest to możliwe), fizykoterapię przepisuje lekarz- najczęściej krioterapię, laser, ultradźwięki albo kąpiel wirową (to tylko z moich własnych obserwacji), a leki to pewnie jakieś maści albo żele przeciwbólowe. Pozdrawiam!
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

jaul,

jeżeli jesteś jeszcze na tym forum to napisz co z twoją rehabilitacją, jak długo trwała czy wróciłeś już do pełnej sprawności, itp. Przydarzyła mi się podobna kontuzja uszkodzenie III stopnia więzadła pobocznego przyśrodkowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...