Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

ustalenie odszkodowania od zalania mieszkania.


ikar72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem .Moj sasiad z gory zalewa mnie juz od roku jeszcze nie zdazylam wyremontowac poprzednich zalanych miejsc a w maju znowu mnie zalal i to w tych samych miejscach niestety sasiada nie bylo w domu bo wyjechal na urlop wezwalam straz i policje w spoldzielni probowali sie z nim skontaktowac i jakims cudem do niego sie dodzwonili po poiformowaniu go o tym zbytnio sie nie przejal.policja spisala sobie raport a straz nie mogla nic zrobic tylko zakrecic wode wiec zakrecili na cala niedziele w calym pionie nie bylo wody.Po przyjezdzie sasiada przyszli ze spoldzielni do niego i okazalo sie ze to przez rury byly wymienione i zle zalozone oczywiscie sasiad je wymienial a nie spoldzielnia teraz on unika kontaktu ze mna.Tonie jest pierwszy raz wiec chcialam mu dac nauczke zeby sie juz to nie powtarzalo ale niewiem jak i gdzie sie mam udac i co jest do tego potrzebne.jak napisac pozew do sadu o odszkodowanie.Mieszkania nie mam ubezpieczonego ale sasiad ktory mnie zalewa ma ubezpieczenie.Tylko ze on unika odpowiedzialnosci .prosze o szybka pomoc.dziekuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze nic w tej sprawie nie uczyniłeś to przede wszystkim powinieneś oszacować straty i wezwać sąsiada na piśmie do zapłaty odszkodowania. Jeśli w terminie, który wyznaczysz nie odpowie wówczas pozostaje droga sądowa. Pamiętaj o prawidłowym udowodnieniu swoich roszczeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...