Jump to content
Forum Odszkodowania

Uderzenie w pojazd zawracajacy w miejscu niedozwolonym


Recommended Posts

Guest Oli1982

Witam,

proszę o informację informację kto według was jest winny kolizji, uderzyłam w tył pojazdu, który zawracał w miejscu niedozwolonym, bez sygnalizowania. Mężczyzna był w stanie nietrzeźwym, 0,23promila. Policja mnie wzywa na przesłuchanie. Będą ustalać winnego. 

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...