Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Blizny po wypadku


monika.chmielewska3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz tego ze byłam cała połamana po wypadku mam także blizny na twarzy dekoldzie rękach nogach(poprostu wpadłam twarzą w szybe samochodu oraz zostały mi blizny po operacjach.Lekarz polecił mi smarować maścią Cepan.Smaruje juą 8 miesiecy fakt że troszke wybladły te blizny ale jednak je widać.Może ktoś by mi coś polecił?I jeszcze pytanie czy z oc moge sie starać o pieniądze na operacje plastyczną?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
to ciesze sie ze takie cos mozna uzyskac ja tez jestem po wypadku jako poszkodowana i wsumie mam sruby wnodze i to na calosc dlugosci nie mam zamiaru miec od kolana do kostki dziury i szyta noge wiec tez moge zubezpieczenia sprawcy wolac na operacje plastyczna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też podobny problem . Blizny na twarzy po wypadku . Miałem rozcięta górna wargę aż pod sam nos . Warga jest niezbyt dobrze zszyta oraz blizna pod nosem dosc widoczna. Jestem z okolic Tarnobrzega -podkarpackie . Gdzie najbliżej moge wykonac operację plastyczną ? Jak się wogóle do tego zabrac ?Chirurg szczekowy który operował mi twarz twierdzi ze jest jeszcze za wczesnie na operację chociaż od wypadku minęło półtora roku ale chciałbym sie już coś na ten temat dowiedziec .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carla_1985 wrote:
lepsza od maści cepan jest masć na blizny o nazwie contratubex- polecam!!!
Zgadza się contratubex jest super-można smarować po dwóch tygodniach od szycia.
Ja po wypadku mam bliznę na całej powiece i długości 4 cm pod ustami.Wypadek miałam 9 mcy temu-fakt-zostałam dobrze zszyta,maścią smarowałam się ze trzy mce i teraz na oku jest niewyczuwalna i ledwo widoczna,a na brodzie też w zasadzie nie ,a pod makeupem znika prawie całkowicie.Obie sa blade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, :)

Widzę, że mamy taką samą sytuację i nawet okoliczności się zgadzają :P Zgadzam się, że Contratubex(może trochę podrażniać delikatniejsza skórę) daje dużo lepsze rezultaty niż Cepan. Poza tym stosowałam jeszcze Krem z masy perłowej, który polecono mi w szpitalu. W zależności od rodzaju i firmy kwoty wahają się od ok 40 zł do nawet 200.

Ja miałam dużo szczęścia, bo zaraz po wypadku,jeszcze w szpitalu, moją twarzą zajął się jakiś pielęgniarz "Anioł", który zjawił się wieczorem nie wiadomo skąd :). Nałożył mi (chyba trzykrotnie), jakąś maść szpatułką, która zmiękczała strupy. Po jakiejś godzinie od nałożenia, ściągał to razem z tymi strupami. Przyjemne to może nie było ;) ale myślę, że oszczędził mi kilka dobrych "dni" zwalczania późniejszych blizn.

Zdecydowanie polecam jednak Dermatix -daje świetne rezultaty, daje również dobre efekty w leczeniu trądziku. Jego główną wadą jest niestety cena. 15g tego żelu silikonowego kosztuje ok 170/180 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...