Jump to content
Forum Odszkodowania

Zlamanie podudzia inaczej piszczela


romek442
 Share

Recommended Posts

Mam pytanie do was wszystkich niedawno przygniotla mnie a raczej moja noge ciezka rzecz okolo 300kg i mam polamany piszczel w paru miejscach z przemieszczeniem chcialbym sie dowiedziec ile mniej wiecej moge za to dostac odszkodowania .Wypadek byl w pracy??????????????????????????
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Wszystko zależy od stwierdzonego procentu uszczerbku na zdrowiu - w zależności od rodzaju urazu może być to w Twoim przypadku nawet do 30% trwałego uszczerbku.
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
ja mam inne pytanie nie chodzi mi o odszkodowanie zlamalam kosc podudzia lewego mam 8 srub i jakas blache 2 mies chodzilam w gipsie po zdjeciu wogole nie moglam chodzic noge juz lecze 6 mies od zdjecia gipsu ale dalej kuleje puchnie mi i okropnie mnie boli lekarz mowi ze niby jest wszystko wporzadku ale gdyby bylo to bym normalnie chodzila za 2 mies mam isc na wyciagniecie srub i nie wiem czy po tym mi zaloza gips czy nie?? prosze o odp
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...