Jump to content
Forum Odszkodowania

Zerwane wiezadla krzyzowe...


Lukis1115
 Share

Recommended Posts

witam jestem ubezpieczony w firmie UNIQA

podczas meczu w pilke nozna (zawodnicy klubu sa ubezpieczeni) zerwalem wizadlo krzyzowe przednie w kolanie... jaki jest czas na zgloszenie tego wypadku do firmy ubezpieczeniowej...03.06.2008 mialem artroskopie tego kolana a teraz 14.07.2008 bede mial rekonstrukcje...czy jest jakis wyznaczony termin w ktorym musze zglosic wypadek?????ubezpieczony w firmi UNIQA...bardzo prosze o odpowiedz...

Link to comment
Share on other sites

masz 3 lata na złożenie roszczeń od momentu dowiedzenia się o szkodzie, zrób to najlepiej wcześniej niż za późno, z NW w prawdzie nie ma wysokich odszkodowań, ale zawsze warto pisać, od tego jest ubezpieczenie.
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinieneś wypełnić wniosek o odszkodowanie juz teraz, przed operacją rekonstrukcji ACL. Nie wiem jakie warunki przewiduje Twoje TU, ale za pobyt w szpitalu czasem przysługuje odszkodowanie...Także przesłanka pierwszej szkody będzie wypis ze szpitala po atroskopii, a później złożysz wniosek, podpierając się drugim wypisem ze szpitala (maz w planie zrobić to samo - miałem atroskopie, czekam na rekonstrukcje ACL)

 

Czytając wpisy o urazach kolana (zwłaszcza rekonstrukcje) na tym forum, pokuszę się o taką: lepiej złożyć wniosek o odszkodowanie juz po 1st pobycie w szpitalu (np. atroskopia) niż czekac do zakończenia leczenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...