Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Firma odszkodowawcza po wypadku ?


and1811
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisaliśmy z żoną umowę z kancelarią ale nie jestem pewien czy dobrze zrobiliśmy na umowie mamy napisane że kwotą wynagrodzenia stanowić będzie 20% od kwoty uzyskanej przez zleceniodawcę z tytuły odszkodowania/zadośćuczynienia,która zostanie uiszczona w kasie kancelarii lub przelewem na konto kancelarii w dniu wypłaty zleceniodawcy należnego świadczenia a na pełnomocnictwie ,że upoważniam pana.....................reprezentującego kancelarię do odbioru pieniędzy z tytułu odszkodowania/zadośćuczynienia/renty na każdym etapie sprawy.jeszcze nie dałem pełnomocnictwa.Powiedzieli,że taką mają praktykę,bo póżniej nie chcą za mną ganiać po całym mieście i szukać pieniędzy i odwrotnie ja też nie chcę za nimi ganiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- samemu - mniejsze szanse , no i bieganie do ubezpieczalni. Dobra firma mająca swoich prawników załatwi to szybciej i bez problemów dodatkowych dla poszkodowanych. Kwestia doboru firmy. Skontaktuj się -wyjaśnię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź co gwarantuje firma, najlepiej też poszukaj w necie informacji o tym jak działa ta konkretna, unikaj raczej wielkich kombinatów bo tam leci "masówka" i w sumie samemu można uzyskać to samo co oni, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Ale mniejsze kancelarie, lub firmy pośredniczące zajmujące się profesjonalnie odzyskiwaniem ubezpieczeń potrafią "wyrwać" więcej, bo mają już opracowaną metodologię walki z cwaniakami z ZU i podchodzą do każdej sprawy indywidualnie no i wiedzą, za co można żądać dodatkowych kwot - nie tylko z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Po wypadku sam probowalem dochodzic odszkodowania i co prawda udalo sie ale kwota byla marna. nie wiedzac, co robic dalej, zglosilem sie do profesjonalistow i teraz oni prowadza moja spr. Dostalem juz sensowne odszkodowanie ale i tak prawnik z pro consulting legnica nie dal za wygrana sie odwoluje. Sam nie wiedzalem, ze nalezy mi sie odszkodowanie z wielu innych tytulow niz tylko uszczerbek na zdrowiu. jak widacc warto bylo sprobowac.A prowizje negocjowalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W pełnomocnictwie upoważnił Pan aby to firma odebrała pieniądze a następnie wypłaciła Panu. Są firmy któer tego nie stosują,najpierw pieniądze z odszkodowania idą na konto poszkodowanego który po ich otrzymaniu wypłaca prowizję na konto firmy. I takie firmy są bardziej wiarygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...