Jump to content
Forum Odszkodowania

Firma odszkodowawcza po wypadku ?


and1811
 Share

Recommended Posts

Podpisaliśmy z żoną umowę z kancelarią ale nie jestem pewien czy dobrze zrobiliśmy na umowie mamy napisane że kwotą wynagrodzenia stanowić będzie 20% od kwoty uzyskanej przez zleceniodawcę z tytuły odszkodowania/zadośćuczynienia,która zostanie uiszczona w kasie kancelarii lub przelewem na konto kancelarii w dniu wypłaty zleceniodawcy należnego świadczenia a na pełnomocnictwie ,że upoważniam pana.....................reprezentującego kancelarię do odbioru pieniędzy z tytułu odszkodowania/zadośćuczynienia/renty na każdym etapie sprawy.jeszcze nie dałem pełnomocnictwa.Powiedzieli,że taką mają praktykę,bo póżniej nie chcą za mną ganiać po całym mieście i szukać pieniędzy i odwrotnie ja też nie chcę za nimi ganiać.
Link to comment
Share on other sites

Witam- samemu - mniejsze szanse , no i bieganie do ubezpieczalni. Dobra firma mająca swoich prawników załatwi to szybciej i bez problemów dodatkowych dla poszkodowanych. Kwestia doboru firmy. Skontaktuj się -wyjaśnię.
Link to comment
Share on other sites

Sprawdź co gwarantuje firma, najlepiej też poszukaj w necie informacji o tym jak działa ta konkretna, unikaj raczej wielkich kombinatów bo tam leci "masówka" i w sumie samemu można uzyskać to samo co oni, nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Ale mniejsze kancelarie, lub firmy pośredniczące zajmujące się profesjonalnie odzyskiwaniem ubezpieczeń potrafią "wyrwać" więcej, bo mają już opracowaną metodologię walki z cwaniakami z ZU i podchodzą do każdej sprawy indywidualnie no i wiedzą, za co można żądać dodatkowych kwot - nie tylko z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Po wypadku sam probowalem dochodzic odszkodowania i co prawda udalo sie ale kwota byla marna. nie wiedzac, co robic dalej, zglosilem sie do profesjonalistow i teraz oni prowadza moja spr. Dostalem juz sensowne odszkodowanie ale i tak prawnik z pro consulting legnica nie dal za wygrana sie odwoluje. Sam nie wiedzalem, ze nalezy mi sie odszkodowanie z wielu innych tytulow niz tylko uszczerbek na zdrowiu. jak widacc warto bylo sprobowac.A prowizje negocjowalem.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
W pełnomocnictwie upoważnił Pan aby to firma odebrała pieniądze a następnie wypłaciła Panu. Są firmy któer tego nie stosują,najpierw pieniądze z odszkodowania idą na konto poszkodowanego który po ich otrzymaniu wypłaca prowizję na konto firmy. I takie firmy są bardziej wiarygodne.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...