Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

warta ubezpieczenie


uti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam do was wszystkich pytanie nt. towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji warta a dokładniej nt. ich ubezpieczenia autocasco. Kupiłem niedawno nowy samochód (2 latek) także szkoda by było gdyby się coś stało. Zastanawiam się właśnie nad tym autocasco w Warcie co o nim sadzicie ? Sa tam jakieś kruczki na które powinienem uważać słyszałem o tym udziale własnym może ktoś mi to bliżej wyjaśni Warto mieć ubezpieczenie z WArtą ? z góry dzięki za odpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze? nie polecam, słaby kontakt telefoniczny, jak będziesz miał szkodę za cholerę się nie dogadasz, u nich po prostu telefonów nie odbierają!

to już lepsze mam doświadczenie z Liberty, próbuj kupić ubezpieczenie Direct, dlaczego? raz że taniej bo bezpośrednio od firmy nie od agenta, a dwa- firmy te (Liberty, AXA, itp) wchodzą od jakiegoś czasu na rynek, dbają o pr i opinię, nie mogą sobie pozwolić na szarganie własnej "marki"(jakaby ona nie była) i trochę się jednak starają...

oczywiście w każdej z firm znajdzie się sprawa spartaczona,

co do umów - poczytaj OWU, ściągnąłeś sobie chociaż wzory z ich strony? czy tak pytasz w ciemno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki właśnie różnie tam mówią o tej Warcie . Czytałem te OWU na stronie Warty ale szczerze niewiele z tego kumam ;-) wolałbym żeby ktos zwrócil moją uwagę na jakieś niepokojące zapisy. Może ktoś z was się przejechał na AC Warty ? A co do liberty to tez nie wiem mnostwo ich teraz w TV ale czy rzeczywiście tacy wporzo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

WARTA - nigdy w życiu. Wyceniają szkodę całkowitą, a potem radź sobie sam - taka malutka luka w przepisach, którą bardzo lubią stosować. Jak w to wpadniesz, przy kolizji tracisz jakieś 2/3 wartości samochodu, a WARTA ma czyste rączki. Za takie praktyki ktoś z WARTY powinien iść do pierdla - zwykłe złodziejstwo. Ale...

Moim zdaniem towarzystwa ubezpieczeniowe powinny bogacić się na wpłacanych składkach, a nie na ludzkim nieszczęściu. Stosując taką politykę WARTA, prędzej czy później padnie - konkurencja dbająca o klienta ją wykończy, więc nie warto inwestować w dziadowską firmę. Z WARTĄ nie warto. Sami złodzieje i oszuści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...