Jump to content
Forum Odszkodowania

Kolano lewe- artroskopia, zwichniecie rzepki, ograniczenie ruchowe


Szymonasek
 Share

Recommended Posts

Witam, przeszedłem artroskopię rok temu. Podczas niej został przecięty fałd, zrobiono plastykę więzadła przedniego jak i łękotki. W związku z tym, została podjęta rehabilitacja. Sala gimnastyczna i zabiegi typu solux, biolampka, ultradzwięki. Później lekarz zalecił mi jazdę na rowerze, basen. Wszystko wykonywałem wedle zaleceń, lecz nadal ból występuje po dłuższym spacerze. Nie mogę również siedzieć z kolanem w zgięciu 90 stopni. Poszedłem na komisję i dostałem, uwaga 200zł odszkodowania (ubezpieczenie w PZU). Chcę się odwołać, tylko czy waszym zdaniem, jest sens? Czy znowu mi dadzą takie marne pieniądze?
Link to comment
Share on other sites

hej.ja za to samo co Ty tj.artroskopia,rekonstrukcja acl, dluga rehabilitacja 8 miesiecy (trwa nadal) tez nie zginam kolana do konca dostalam rowniez marny grosz- 270 zl (3%) skladalam odwolanie ale nic ono nie dalo(ubezpieczenie PZU), proboj sie odwolywac ale jesli oni przyznali Ci te 200 zl. z tzw. tabeli to nic wiekszego nie wywalczysz:/.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Mam ten sam uraz, jednak wypadek zdarzył się na terenie szkoły. Miałem założony gips i prawie 3 tygodnie leżałem w szpitalu.Czy ma to jakieś znaczenie w wypadku przyznawania odszkodowania?
Link to comment
Share on other sites

wydaje mi sie ze nie ma to zadnego znaczenia... szkola zawiera umowe w moim przypadku bylo to PZU i za taki uraz przyznaja % z tabeli , bez zadnej komisji lekarskiej,bo jest to jakies ubezpieczenie szkolne.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...