Jump to content
Forum Odszkodowania

zlamanie nadgarstka w domu


grzenad
 Share

Recommended Posts

zlamalem nadgarstek kolo domu. odszkodawanie z pzu dostane. ale zaciekawilo mnie to iz ostatnio bylem na komisji w zusie i powiedziano mi ze od nich tez powinienem cos dostac. zdziwilo mnie to bo mowilem orzecznikowi zus ze reke zlamalem w domu kilka godzin przed tym zanim mialem jechac do pracy. jezeli ktos cos wie wiecej na ten temat to prosilbym o jakies informacje.
Link to comment
Share on other sites

ZUS nie płaci za wypadki poza pracą, jedynie za wypadki w pracy lub związane z pracą, szczerze mówiąc - wątpie aby wypłacili...ale próboj., moze sie myle
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...