Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

Oc komunikacyjne - co po uplywie 30 dni?


wanderka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mialam 14 maja 08 wypadek samochodowy, bylam kierowca, sprawca wymusil na mnie pierwszenstwo i uderzyl w moje drzwi. Policja spisala notke i ukaralo go mandatem. 21 maja zglosilam szkoda do Ubezpieczyciela Sprawcy kolizji. Po tygodniu przyjechal Pan o kosztorysu. Po kolejnym tygodniu dostalam dokumenty do uzupelnienia. Wyslalam tego samego dnia priorytetem. Sprawdzalam doszly w tym samym tygodniu. Pozniej minelo 2 tygodnie ciszy, przy czym chcac sie doinformowac nie moge sie nawet dodzwonic do tej g**** firmy = FILAR - obecnie UNIQA. Na wyplate odszkodowania wg regulaminu Ubezpieczyciel ma 30 dni od zgloszenia szkody. Dzis mija doklanie 34 dni. Kasy nie ma, kontaktu z tej firmy zero. Dzis po 30 telefonach jakie od 3 dni wykonalam, ktos wreszcie odebral (pani z sekretariatu!). Przy czym oczywiscie nikt w niczym tam nie jest zaorientowany, spisano moj numer i ze Pani( ktora sie tymi sprawami zajmuje) oddzowni. Nie oddzwonila. Jestem zla bo samochod stoi, z braku kasy, a chce go wreszcie zaczac naprawiac.

NIE WYWIAZALI SIE Z TYCH 30 DNI !!

Do czego w zwiazku z tym mam prawo? Oraz co powinnam teraz zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...