Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

CZYM SIĘ KIEROWAĆ PRZY WYBORZE FIRMY ODSZKODOWAWCZEJ?


dawid66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na rynku pojawia sie coraz więcej firm z branży odszkodowań. Większość z nich to mikro firemki składające się z 2-3 osób, bez żadnego doświadczenia, dlatego przy wyborze właściwej bardzo ważne jest parę elementów, ponieważ chodzi tu o Państwa pieniądze! Przede wszystkim należy sprawdzić, jakie dana firma ma doświadczenie na rynku (jak długo działa), ilu ma prawników, którzy zajmują sie prowadzeniem spraw. Ważne jest też sprawdzenie czy osoby, które będą prowadziły Waszą sprawę są prawnikami. Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, iż tego typu działalnością zajmują się osoby bez przygotowania prawnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nas oświeciłeś ;-) ja piernicze bez takiej wiedzy jakiej przekazujesz naprawdę było by ciezko ;-) smieszne argumenty poruszasz ilość osób o niczym nie świadczy doświadczenia to i owszem ilość prawników też nie ma nic do rzeczy ważan jest jakość pracy przez nich wykonywanej śmieszny człowiczek jesteś z jakiegoś pewnie Centrum odszkodowań co ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po powyzszej wypowiedzi doskonale widac, jakie Panstwa forum jest "niezalezne" , widac, ze jestescie jedna z firemek , które próbuja za wszelka cena zaistniec , smieszne jest, ze myslicie, ze nikt tego nie widzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
A jak przyjdzie co do czego, to dalej nie wiadomo do kogo się zwrócić.Ja mam juz dość, każdy mówi ładnie, ale wszystkie papierki to ja mam zrobić.I tak naprawdę to niedługo będzie 3 lata, a ja dalej stoję w miejscu.Właściwie to czy ktoś moze mi podać firmę, która konkretnie powie mi, ile mogę oczekiwać i ile z tego będzie dla tej firmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...