Jump to content
Forum Odszkodowania

skręcona kostka na chodniku


Wrist
 Share

Recommended Posts

Witam

Kilka dni temu szedłem z kolegą chodnikiem gdy nagle kolega wszedł w sporą dziurę i skręcił staw skokowy u nogi, na wszelki wypadek wezwalismy policje aby było to gdzies zaksięgowane i telefonem zrobilismy zdjęcie uszkodzonego fragmentu chodnika. Kolega ma noge w szynie.

I teraz mam pytanie czy od własciciela chodnika (jakim jest zapewne urząd miasta) można dochodzic jakiegos odszkodowania, jeśli tak to w jakiej wysokości moze ono się znajdować, czy firmy takie jak "Campter" zajmują się takimi drobnymi sprawami ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi

Link to comment
Share on other sites

Możecie się ubiegać o odszkodowanie właśnie od zarządcy chodnika (urząd miasta) . Musicie uzyskać ich numer polisy OC. Wystąpcie do urzędu o wydanie tego numeru. następnie zgłaszacie szkodę ubezpieczycielowi.

 

Co do wysokości odszkodowania ciężko ocenić Poza uszczerbkiem na zdrowiu na wysokość zadośćuczynienia wpływ mają jak wiadomo również inne aspekty. Aby podać konkretną kwotę Zadośćuczynienia, o które może się Twój kolega ubiegać niezbędna jest analiza pełnej zgromadzonej dokumentacji i wiedza o okolicznościach osobistych które dotykają Twojego kolegę.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...