Jump to content
Forum Odszkodowania

Skręcona kostka, źle założony gips


lukasino
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Grając w siatkę skręciłem kostkę, od razu pojechałem do szpitala (sobota), zrobili mi zdjęcie założyli gips (z szynami), jest to mój pierwszy gips więc nie wiedziałem co mnie czeka. Całą noc (z soboty na niedziele) nie spałem ból był nie do wytrzymania, niedziele ledwo przeżyłem na tabletach. W poniedziałek zauważyłem takie bąble

 

otofotki.pl/img3/obrazki/hjln1230160717s.jpgl/img3/miniaturki/hjln1230160717s.jpg

 

brat mnie zabrał do szpitala ponownie bo łzy mi już z bólu leciały, ściągnęli gips ( wystraszone był te kobitki co zakładały, trafiłem na te same). Oprócz bąbli załatwili mi też kawałek skóry otofotki.pl/img3/obrazki/evdy1171804480x.jpg lekarz powiedział że jeszcze trochę i martwica. Wina ewidentna kobiet które zakładały gips czy mogę dodatkowo za to dostać odszkodowanie?. Pracuje i płace składki.

Link to comment
Share on other sites

Kolego, popełniłeś poważny błąd! Jeżeli nie masz złamania kości, nie pozwól sobie zakładać gipsu? Bo i po co? Opaska elastyczna skutecznie usztywni staw, jest komfortowa i zawsze możesz robić sobie okłady z lodu i maści w celu złagodzenia bólu = szybszy powrót do zdrowia!!! Moim zdaniem powinieneś ubiegać się o odszkodowanie! Za to się tym panią płaci aby rzetelnie wykonywały swoje obowiązki! Niestety, jest wiele opieszałych pracowników Służby Zdrowia z niekorzyścią dla pacjenta! Jeżeli masz uszczerbek na zdrowiu z ewidentnej winy pielęgniarek to wystosuj odpowiednie pismo do dyrekcji zakładu! Sprawę powinieneś wygrać!!! Jednak uważaj, bo mogą ściemniać że to Twoja wina bo przeciążałeś nogę, czy coś tam! Ale nie poddawaj się i walcz o swoje! Pozdro!!! Powracaj szybko do zdrowia!!!

!

Link to comment
Share on other sites

dzięki za odpowiedz, tylko czy mogę sam sobie gips nie sciągnać? nie wpłynie to na wypłate odszkodowania? czy muszę się udać do lekarza z tym.

 

pozdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...