Skocz do zawartości
Forum Odszkodowania

wypadek drogowy pod wpływem alkoholu


cezary
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponad 3 tygodnie temu spowodowalem wypadek drogowy w Angli z wlasnej winy bedac pod wplywem alkoholu (ilosc alkoholu jest nadal badana). Uderzylem w zaparkowany samochod z dosc duza predkoscia. W moim aucie byly jeszcze 2 osoby jednak one poza mna nie odniosly zadnych obrazen. Obecnie czekam na analize krwi a pozniej na sprawe sadowa. Jakich konsekwencji prawnych moge sie spodziewac? Do jakiej wysokosci moze zostac nalozona na mnie grzywna? Jal przebiega sprawa sadowa i czy chec zabrania glosu na rozprawie i wyrazenia skruchy za popelnione przestepstwo moze zlagodzic wyrok? Prosze o pomoc w mojej sprawie badz jakiekolwiek wskazowki. Z gory dziekuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...
cezary wrote:
Obecnie czekam na analize krwi a pozniej na sprawe sadowa. Jakich konsekwencji prawnych moge sie spodziewac? Do jakiej wysokosci moze zostac nalozona na mnie grzywna? Jal przebiega sprawa sadowa i czy chec zabrania glosu na rozprawie i wyrazenia skruchy za popelnione przestepstwo moze zlagodzic wyrok? Prosze o pomoc w mojej sprawie badz jakiekolwiek wskazowki. Z gory dziekuje!
1) Raczej będzie to kara grzywny skoro to tylko szkoda rzeczowa- trzeba jednaka znać tamteże przepisy karne;

2) Tak- to zawsze może mieć wpływ na wymiar kary, bez względu na kraj;

3) Należy udać się czy skotanktowac się z prawnikami z kraju, gdzie sprawa się toczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...