Jump to content
Forum Odszkodowania

Złamanie 5 kości śródręcza prawego z przemieszczeniem


piterek147
 Share

Recommended Posts

O to moja sytuacja, szliśmy z dyskoteki w nocy z kumplami i jakiś osiłek sie na mnie rzucił popchnął od tylu i kopnął w plecy to ja wstałem i uderzyłem go z pięści w szczękę nie wiem ale chyba mu sie coś stało bo już tak pewnie nie podszedł do mnie a ja sobie złamałem kość tego najmniejszego palca i miałem repozycje na której nic nie dało sie zrobić bo kość była skruszona i na drugi dzień miałem operacje wsadzili mi drut i za 2tyg będę miał go wyjętego. Zwracam sie z pytaniem czy odszkodowanie za samoobronę mi sie należy? Ja sie broniłem... Proszę o poważną odpowiedź :)
Link to comment
Share on other sites

witam, Twoja sprawa wygląda dość nieciekawie, na pewno możesz się starać o odszkodowanie z polisy NW, o ile taką posiadasz. Jeśli chodzi o odszkodwanie z polisy OC to będzie bardzo trudno udowodnić winę sprawcy, Czy w tej sprawie toczy się jakieś postępowanie karne? Czy na miejscu wypadku była obecna policja? Czy masz dane sprawcy pobicia?
Link to comment
Share on other sites

Policja nie była obecna ponieważ nie byłem trzeźwy i nie chciałem wzywać po za tym to on mógłby powiedzieć że ja rzuciłem sie na niego, nie ma postępowania karnego choć wiem kim był ten szalony idiota ;p i mam pytanie czy na komisji mówić prawdę co sie stało czy zmyślić jakiś wypadek przy pracy ??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...